Opis nieruchomości
Jeśli poszukujesz dla swojej rodziny mieszkania z dużą ilością przestrzeni w doskonałej lokalizacji Krakowa (Lipska) to, jest to mieszkanie dla Ciebie.
Mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 114,4 m2 mieści się w bloku 5-piętrowym, wejście do mieszkania dolnego poziomu (78m2) znajduje się na 4 piętrze.
Poziom 1 obejmuje duży salon, 2 pokoje, łazienkę oraz w pełni wyposażoną kuchnię (z kuchni i pokoju obok, wyjście na balkon gdzie można wypić poranną kawę)).
Poziom 2 to kolejne dwa pokoje z łazienką oraz małym aneksem kuchennym skąd mamy wyjście na
duży, ładnie nasłoneczniony taras (18 m2) gdzie można urządzić prawdziwy, zielony ogród i korzystać z niego bez potrzeby wychodzenia z domu.
Wejście do mieszkania na poziomie 2 jest na piętrze 5 istnieje jednak możliwość połączenia obydwu poziomów od wewnątrz - sposób rozwiązania i wykorzystania tej przestrzeni zależy od Ciebie.
W pobliżu pętla tramwajowa, przystanki autobusowe, żłobek, przedszkole, szkoła, przychodnia zdrowia oraz liczne punkty usługowe.
W letnie słoneczne dni nie musisz wyjeżdżać za miasto, żeby skorzystać z słońca i kąpieli wodnej, wystarczy udać się na pobliski Zalew Bagry i poczuć się jak na wiecznych wakacjach!
Gorąco polecam!!
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.